شرایط و ضوابط

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات مهندسی موفقیت

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات مهندسی موفقیت به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب سایت مهندسی موفقیت هنگام استفاده از پروفایل شخصی،طرح های تشویقی،بخش دانلود ها و فروشگاه سایت و سایر خدمات ارائه شده توسط مهندسی موفقیت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط  و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات مهندسی موفقیت است.

توجه فرمایید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه ی شرایط و قوانین  مهندسی موفقیت است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های مهندسی موفقیت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران،قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در قوانین مندرج و سرویس های مهندسی موفقیت تغییراتی در آینده ایجاد شود،در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است،به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات مهندسی موفقیت اقدام کند.

ارتباطات الکترونیکی

آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود و یا در فرم سفارش ثبت می کند باید آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری یا کاربر سایت باشد زیرا تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت می گیرد.

جهت اطلاع رسانی اخبار،خدمات ،سرویس های ویژه و رویداد ها امکان دارد مهندسی موفقیت برای اعضا وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند،می توانند عضویت دریافت خبرنامه مهندسی موفقیت را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست های رعایت حریم شخصی

مهندسی موفقیت به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند،احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.

مهندسی موفقیت متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع نماید و در این راستا،تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه امن تر شدن استفاده ی شما از سایت را توسعه دهد.

شما در انتشار موارد رایگانی که در بخش دانلود ها (در سایت) و پست های انگیزشی که در صفحات اجتماعی ارائه می گردند ،کاملا آزاد هستید زیرا هم به همه گیر شدن مهندسی موفقیت کمک می کنید و در اصل به گسترش مفاهیم پیشرفت،تعالی و فرهنگ سازی کمک خواهید نمود.

خدمات غیر رایگان مهندسی موفقیت که در فروشگاه ارائه می شوند شامل محدودیت هایی هستند،لطفا از استفاده های غیرقانونی مثل ارسال و رونوشت برای دیگران اکیدا خودداری نمایید،اینکار از نظر شرعی و قانونی ممنوع است.

موارد بارگذاری شده در فروشگاه مهندسی موفقیت جزئی از اموال مهندسی موفقیت محسوب  می شود و حق استفاده و نشر این دسته از مطالب در انحصار مهندسی موفقیت است.هر گونه استفاده ی غیر قانونی از موارد فروشگاهی مهندسی موفقیت شامل پیگرد قانونی از مراجع قضایی می باشد.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات مهندسی موفقیت،کاربر مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود است و تمامی مسئولیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربر است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما،پایگاه رسمی این سایت یعنی www.suengi.com است.

ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در سایت،با شما تماس نمی گیریم.

وب سایت مهندسی موفقیت هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.suengi.com  و همچنین،هیچ گونه وبلاگ و شناسه ای در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger  یا MSN Messenger و غیره ندارد

(به جز کانال تلگرام،کانال سروش،صفحه ی اینستاگرام: suengicom )

و هیچ گاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد.کاربران جهت برقراری ارتباط،تنها می توانند از آدرس های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

قوانین بخش ارتباط تلفنی

در صورت نیاز به برقراری تماس با ما،از پل های ارتباطی درج شده به خصوص شماره ی درج شده استفاده کنید و حتما در ساعات مقرر ارتباط بگیرید.

شماره ی تلفن همراه:

۰۹۰۱۴۴۴۴۵۵۶

ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنجشنبه ساعت ۷ الی ۲۱